Swimming, cycling and running

כל המוצרים פטורים מע"מ

Giving only the best since 1973 Non-stop

Amin Videos

Craft Sportswear

Craft החלה את דרכה לפני יותר מארבעה עשורים בשוודיה. מתחילת דרכה של החברה היא חרטה על דגלה מספר קווי יסוד בהם מקצוענות חסרת פשרות, חקירה, חדשנות והרחבת גבולות הקיים, המובילים לפיתוח של טכנולוגיות חדשות וקווי מוצר המיישמים פתרונות חדשניים עבור צרכי הספורטאים – כל זאת עם עיצובים פונקציונליים, נקיים ויפים השומרים על המורשת הנורדית.

Brooks

ברוקס (Brooks Sports) החברה הוקמה בשנת 1914 בפילדלפיה על ידי מוריס גולדנברג, יהודי אמריקאי. שמה של החברה ניתן לפי שם משפחתה של אשתו "ברוכס". עד לראשית שנות השבעים, החברה התמקדה בייצור נעליים לענפי הפוטבול והבייסבול האמריקאי. בהמשך הדרך, חברת ברוקס הפכה לשם דבר בתחום פיתוח נעלי הריצה ובידיה מספר רב של פטנטים פורצי דרך.

FUNKIER BIKE

FUNKIER BIKE הינו שם נרדף לעיצוב וייצור בגדי אופניים חדשניים ואיכותיים לגברים ולנשים. הניסיון, הידע והמקצוענות של רשת האופנהFUNKIER הפועלת משנת 1990, ניכרים מיד בבגדי הרכיבה שמייצרת חברת הבת FUNKIER BIKE. כאשר חברה המתמחה בתחום האופניים ניזונה ומושפעת מחברת אופנה ותיקה ואיכותית, התוצאה היא דור חדש של בגדי רכיבה – הטרנדיים ביותר.

ORCA

ORCA הוקמה לפני יותר מ- 20 שנה ע"י טריאתלוניסט וותיק בשם סקוט אונסוורס. החלום שלו היה ליצור את מערכת השחיה המושלמת עבור המתחרים. הצוות של ORCA כיום מורכב בעיקר מטריאתלוניסטים מנוסים שרואים במסורת של המייסד מטרה.

Specialized PRO

מובילה בכל תחומי הטכנולוגיה של האופניים, החל מהרכבים קלים וחזקים של השלדה ועד למערכות הילוכים מתוחכמות. Specialized היא החברה המובילה במתן חסויות לתחרויות בארץ ובארה"ב. הספורטאים שנתמכים ע"י החברה נמצאים בשורה הראשונה של ענף האופניים.

NORCO

נמצאת בקנדה והאנשים העובדים בה רואים בעבודתם שליחות. ישנן שתי סיבות המניעות אותנו – אהבה: "אנחנו עושים את זה משם שאנחנו אוהבים את האופניים שלנו". הסיבה השנייה היא העולם. נורקו סבורים כי העולם יהפך למקום טוב יותר, אם יותר אנשים ירכבו על אופניים.

Ridley

רידלי צמחה בבלגיה, מתוך מטרה לספק לשוק המקומי אופניים שמתאימים לאימון ולתחרות גם בתנאים הקשים ביותר – עם עמידות ועוצמה שפשוט לא היו זמינים אצל יצרנים אחרים. התוצאה הייתה כל כך מוצלחת ומשכנעת, שהיצרנית המקומית פרצה במהרה את הגבולות.

XDS

נוסד בשנת 1995. מאפיין עיקרי המייחד את החברה בא לידי ביטוי בשילוב של פיתוח, ייצור, מכירות ושירותים. במהלך 18 השנים של פיתוח והצמיחה האחרונות, XDS כבר הפך למותג אופניים העליון בסין, והמובילה בתחום אופניים סיניים עם מוצרים מצוינים טכנולוגיה מעולה.

KTM

נוסדה באוסטריה בשנת 1964. מאז ועד היום ייצרה החברה כ 3,500,000 זוגות אופניים במגוון דגמים גדול. שם המותג KTM והלוגו בצבע הכתום קיים בתודעת הציבור האירופאי מזה שנים רבות ומשמש דוגמא ומופת לתהליכי יצור קפדניים, גימור מוקפד, קו עיצובי בולט וסמל לאומי אוסטרי