אודות אמין אופניים

עוד לפני שנכנסים לאילת, רואים מכביש הערבה, כשהוא מגיע לתחילת המבנים הראשונים של איזור התעשייה החדש, את השלט של חנות האופניים “אמין אופניים”.

כשנכנסים פנימה, מגלים את אחת החנויות הגדולות בארץ – חנות בקנה מידה מאוד גדול, עם מבחר, שאין לתאר אותו אלא כעצום!

למרות הגודל, ומגוון המותגים המאוד מרשים שיש פה, זו אילת – האווירה פה מאוד חברית, מאוד משפחתית. ספורטאים מהעיר מגיעים לשתות קפה ולבקר, ואורחים מהצפון באים למצוא מוצרי אופניים במחירים משתלמים במיוחד.

איך צמחה האימפריה הזו?

העסק הוא עסק משפחתי שמובל כיום על ידי האחים רן כהן ושמשון כהן. מי שייסד את החנות הוא אבא שלהם ב 1973, אז היו 20,000 תושבים באילת, וענף האופניים היה קטנטן. בתקופה הראשונה זו היתה חנות של כל מני דברים: החל בצעצועים ומכשירי כתיבה, אבזור תינוקות, וגם אופניים. עם השנים הם עברו מקומות, ופתחו עוד חנויות. אמין אופניים היתה אז חנות האופניים היחידה בעיר.

“בשלב מסוים הבנו שאנחנו מחוברים הרבה יותר לענף האופניים מאשר לענפים האחרים שעסקנו בהם, וזה הגיע בדיוק עם התפתחות הספורט. הבן של שמשון, מתחרה מגיל 6 בטריאתלון,וזה גם משהו שפתח אותנו לעולם הזה – עוד כשהוא היה ילד, הענף היה לא מפותח, לא היה ציוד לילדים ואילתרנו לא מעט.

בהמשך נפתחו פה קבוצות רכיבה, ריצה וטריאתלון באילת שנתנו את הדחיפה והשת”פ שלהם – זה היה מאוד משפחתי וחברתי בהתחלה, ובדומה לכל הענף בישראל היום זה טיפה התרחב ושינה אופי ממשפחתי למקצועי – ואנחנו התפתחנו עם התפתחות הענף והספורט הזה בארץ ובעולם.”

חנות מרשימה וענקית במיוחד

חנות ענקית עם מעל 300 מטרים,הכוללת את אחת הסדנאות הגדולות בארץ,הסדנא: מקצועית במיוחד, כוללת טיפולי בולמים במקום, הרכבות אופניים ובקרוב: אמין אופניים תהייה מעבדה מורשית של Shimano – חלק מהמהלך הארצי של Shimano בפתיחת מרכזי שירות ברחבי הארץ.

החנות ענקית ממש ביחס לרוב חנויות האופניים בארץ,המגוון וכמות המוצרים שיש בה גדול עוד יותר, עם מחלקות של תחומי ספורט נוספים כמו שחייה,ריצה,הנעלה,שעוני דופק וביגוד,וכל זאת בשביל לתת מענה עבור כל תחום ספורט שמתפתח בארצינו כיום.

יש פה הרבה אתגר לענות על כל הצרכים של הלקוחות. אנחנו משתדלים להביא תמיד את הטכנולוגיות הכי חדשות והמוצרים הטובים.ולתת מענה למה שמתאים ונכון ללקוח. משתדלים לעבוד עם מוצרים איכותיים שהאצנים והאתלטים ברמות של פרו משתמשים בהם. מחזיקים גם מגוון לא קטן בתחום האלקטרוניקה: גרמין, פולר, ואינסוף של מוצרים נוספים.

המשמעות ברורה: אם הגעתם לפה לחופשה באילת – סיכוי גבוה שתמצאו את האופניים והאבזרים שאתם צריכים במקום אחד ונוח.

הצוות שלנו

רן כהן

רן כהן

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

שמשון כהן

שמשון כהן

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

גפן

גפן

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor

הצטרפו אל
שלנו!

לקבלת הנחות מיוחדות ועדכונים על מוצרים חדשים.

2019 © All Rights Reserved | Design and Development ZipperMedia ltd

סגירת תפריט
×
×

עגלת קניות